Kompanijos Ecomatic tarptautinės grupės atstovybė Lietuvoje atidaryta 2007 metais. Pagrindinė atstovybės kryptis yra dujų detektorių, dujų analizatorių ir dujų aptikimo sistemų pardavimas bei aptarnavimas.

Lietuvoje mes atstovaujame pirmaujančias pasaulyje firmas-gamintojus. Mūsų siūlomų prekių asortimentas pastoviai plečiamas.

Mūsų specialistai visada pasiruoše suteikti Jums konsultaciją renkantis įrangą, aplankyti Jūsų įmonę, kad susipažintų su esamomis užduotimis, padėti paruošti techninę užduotį ir kuo greičiau Jums pasiūlyti išsamų techninį-komercinį pasiūlymą.

Mūsų tikslas, rementis daugiamete firmos patirtimi, pasiūlyti klientams optimalius ir kokybiškus techninius sprendimus. Firma Ecomatic klientams ir partneriams teikia naudojimosi įranga mokymo paslaugas.

Pagrindiniai įrangos tipai, kuriuos firma Ecomatic siūlo Lietuvoje:

Pas mus įsigytai įrangai teikiamas kokybiškas techninis aptarnavimas. Mūsų tikslas – kliento norų išpildymas. Mūsų instrumentai – tai mūsų siūlomos įrangos kokybė ir patikimumas, aukštas profisionalumas ir savo darbo žinojimas.